top of page

DAGAMBA izziņo lielkoncertu Mežaparka Lielajā estrādē

Pēc 3 gadu pārtraukuma grupa DAGAMBA nāk klajā ar jaunu koncertprogrammu “Bach Against the Machine” un aicina uz grandiozu lielkoncertu 2023. gada 3. jūnijā, Mežaparka Lielajā estrādē.Jaunajā koncertprogrammā tikai DAGAMBA mūziķiem raksturīgajā manierē sakausēta akadēmiskās mūzikas tēva, izcilā komponista Johana Sebastiana Baha mūzika un vienas no ietekmīgākajām rokgrupām pasaulē - Rage Against The Machine daiļrade.


“Ideja par “Bach against the Machine” radās pēc veiksmīgās “#LudwigVanRammstein” koncerttūres, un tagad, aktuālo pasaules notikumu kontekstā, sajutām, ka ir īstais brīdis šo ideju realizēt. Dažādo gadsimtu dižo mākslinieku mūzika prasa lielu vērienu gan skaniski, gan vizuāli, tāpēc būsim priecīgi vasaras sākumā šo dižgaru muzikālo satikšanos aizvest pie skatītājiem tieši Mežaparka Lielajā estrādē, kas ir arī mūsu tautas brīvības un kopības simbols.” stāsta grupas dibinātājs Valters Pūce.


Koncertšovā 3. jūnijā, kas iezīmēs brīvdabas koncertsezonas sākumu, būs dzirdama gan jaunā koncertprogramma, gan klausītāju jau iemīļoti skaņdarbi. Par aizraujošu audiovizuālu pieredzi un pārsteigumiem pilnu, kvalitatīvu šovu rūpēsies DAGAMBA ilggadējie partneri - “Kompānija NA”, “Euroshow”, kā arī notikuma lieldraugs - Signet Bank.
0 comments

Comments


bottom of page