top of page

DAGAMBA NOSLĒDZ VĒRIENĪGU KONCERTTŪRI ĶĪNĀ

Pirmo reizi vēsturē neatkarīga mūzikas grupa no Latvijas realizējusi vērienīgu 11 solo koncertu tūri vienā no pasaules lielākajām valstīm - Ķīnā! DAGAMBA priecēja klausītājus 11 dažādās pilsētās, uzstājoties koncertzālēs, kurās koncertus regulāri sniedz daudzi pasaulē populāri mākslinieki.Pēc mēnesi garas koncerttūres, grupa DAGAMBA atgriezusies no tālās Ķīnas, piepildīta ar jaunām pieredzēm, iespaidiem un neaizmirstamām koncertu atmiņām. Šī ir bijusi apjomīgākā tūre vienas valsts ietvaros, kāda jebkad bijusi, kā arī liels sasniegums Latvijas mūzikas industrijai.

Grupa ir izturējusi milzīgu atlasi jeb konkursu, kurā no neskaitāmām pasaules labākajām crossover mūzikas žanra grupām tika izvēlēta tieši DAGAMBA!


“Neticami skaista un piedzīvojumiem bagāta koncerttūre, kur redzējām, kā mūsu koncertos notiek publikas transformācija no kautrīgajiem ķīniešiem pirmajās minūtēs, līdz mežonīgiem rokmūzikas faniem. Par šādu publikas reakciju bija pārsteigti pat koncerttūres organizatori, kas pārspēja vispozitīvākās ekspektācijas,” stāsta mūziķis Valters Pūce.


DAGAMBA koncertos atskaņoja labākos skaņdarbus no visām programmām. Lai arī kurā pasaules malā koncerts notiktu, grupa vienmēr atskaņo latviešu mūziku, tāpat programmā nemainīgi tiek iekļauts kāds ukraiņu skaņdarbs, paužot savu nostāju un atgādinot, ka karš vēl nav beidzies. Koncerta kulminācijā DAGAMBA kopā ar skatītājiem vienojās kopīgā Bēthovena “Oda priekam”, kas arī zināma kā Eiropas Savienības himna, ko grupai par pārsteigumu tiešām zināja dziedāt visu koncertu apmeklētāji!

Lai arī DAGAMBA Ķīnā ir pirmo reizi, grupa visur tika uzņemta ar lielām ovācijām un sajūsmu, kas liecina, ka šī sadarbība sekmīgi varētu turpināties arī nākotnē!


Grupas mūziķi vēl piebilst: “Īpaši patīkama sajūta bija apzināties, ka grupa, pārstāvot mazu valsti - Latviju, spēj pārsteigt un aizraut cilvēkus citā pasaules malā, kur ar vārdiem sarunāties nav iespējams! Katrā no 11 pilsētām, kur uzstājāmies, tikām uzņemti ar īpašu sirsnību un jutāmies ļoti gaidīti. Liels prieks, ka DAGAMBA tur ir lielā cieņā un spēj ar mūziku uzrunāt tik daudz cilvēku!”


Grupa atgriezusies Latvijā, lai ar jauniem spēkiem un iedvesmu dotos pie saviem klausītājiem dažādās Latvijas pilsētās:

10. augustā - Rojā

17. augustā - Saulkrastos

24. augustā - Līgatnē (“Zeit”)

6. septembrī  - Jūrmalā (Dzintaru koncertzālē)

7. septembrī - Ikšķilē

19. kktobrī - Daugavpilī

0 comments

Comentarios


bottom of page