top of page

Grupa DAGAMBA trīs izpārdotos koncertos ieskandina jauno Ventspils koncertzāli

PRESES RELĪZE


Klasiskās mūzikas huligāni DAGAMBA, izpildot Čaikovskim veltīto programmu, pagājušajā nogalē piecēla kājās ne tikai ventspilniekus, bet arī pilsētas viesus trīs izpārdotos koncertos jaunajā koncertzālē LATVIJA. Trīs koncerti vienā pilsētā līdz šim ir nebijis notikums grupas vēsturē.

 

Grupas līderis Valters Pūce stāsta: “Pirms kāpām uz skatuves, jutāmies gandrīz kā pirmajā koncertā mūžā. Satraukums bija milzīgs, jo mums bija tas gods kā pirmajiem uzstāties koncertzālē ar šāda formāta šovu. Koncertzāles akustika ir brīnišķīga, un priekšnesuma izpildījums uz pasaules lielākajām klavierēm, nudien padarīja viesošanos Ventspilī neaizmirstamu. Uzstādot jaunu grupas rekordu ar trīs koncertiem vienā pilsētā, esam gandarīti ar rezultātu un gaidām nākamo iespēju atgriezties Ventspilī.”

Koncertprogrammas pamatā ir ideja par mūsdienu tradīciju, veidojot neierastu sadarbību starp dažādiem mūziķiem, atklāt pārsteidzošas, unikālas un iepriekš nedzirdētas nokrāsas. Koncertprogrammā “DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY” neskan tikai Pētera Čaikovska darbi. Tie mijiedarbojas ar grupas oriģinālmūziku, pārkāpjot klasiskos standartus un šķietami neiespējamo padarot iespējamu.

Čaikovskim veltītās tūres koncerti jau aizvadīti Jelgavā un Ventspilī. Jau ziņots, ka pēc vairākiem koncertiem lielākajās Krievijas un Ukrainas pilsētās tūre “DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY” Latvijā turpināsies 30. novembrī Latgales vēstniecībā GORS, 7. decembrī Liepājas koncertzālē LIELAIS DZINTARS un 25. janvārī Cēsu koncertzālē.

Biļetes uz koncertiem pieejamas “Biļešu paradīzes” tīklā.


Foto: Emils Spungis


0 comments

Comments


bottom of page