top of page

Izpārdotā Dzintaru koncertzālē DAGAMBA uzsāk Latvijas tūri un izziņo papildkoncertus

Updated: Nov 7, 2019

PRESES RELĪZE


Klasiskās mūzikas huligāni DAGAMBA svētdien ar iespaidīgu šovu, piedaloties Latvijas Radio bigbendam, izpārdotā Dzintaru koncertzālē uzsāka DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY Latvijas tūri. Tuvojoties tūres turpinājumam rudenī, grupa izziņojusi dienas koncertu Jelgavas kultūras namā un jau trešo šīs tūres koncertu Ventspils koncertzālē LATVIJA.

 

Grupas DAGAMBA līderis Valters Pūce stāsta: “Šī DAGAMBAI ir jau ceturtā Latvijas koncerttūre. Tās sākums Dzintaros bija fantastisks! Pirmo, un cerams, ne pēdējo reizi uzstājāmies kopā ar Latvijas Radio bigbendu, kas piešķīra mūsu programmai jaunas krāsas. Tagad grupa dosies vairākos braucienos ārpus Latvijas, un oktobra beigās sekos tūres turpinājums.”

Divus mēnešus pirms gaidāmajiem notikumiem grupa izziņoja otro koncertu Jelgavā un trešo koncertu Ventspilī, kas ir absolūts rekords grupas vēsturē. Trīs koncerti vienā pilsētā DAGAMBAI līdz šim nav bijuši, kam nopelni ir arī sabiedrības interesei par jauno koncertzāli.

Jau ziņots, ka DAGAMBA ar jaunāko koncertprogrammu viesosies 27. oktobrī Jelgavas Kultūras namā, 1. un 2. novembrī Ventspils koncertzālē LATVIJA, 30. novembrī Latgales vēstniecībā GORS, 7. decembrī Liepājas koncertzālē LIELAIS DZINTARS un 25. janvārī Cēsu koncertzālē.

Biļetes uz koncertiem pieejamas “Biļešu paradīzes” tīklā.
0 comments

Comments


bottom of page